Empty Background with Shadows of Leaves
Women in bathrobes making binoculars with fingers celebrating bachelorette party

Wieczór Panieński

Chcesz, aby Wasz wieczór panieński był wyjątkowy i chcecie wyglądać na nim olśniewająco? Nic prostszego! Jestem tu po to, abyśmy razem wyczarowały olśniewający makijaż dla każdej z Was. Nie musicie się o nic martwić - przyniosę ze sobą wszystkie potrzebne kosmetyki i narzędzia, aby przeprowadzić 2,5-godzinny kurs makijażu. Pamiętajcie, że to nie będzie typowa lekcja, ale dostosowana do luźnego klimatu wieczoru panieńskiego.

Beautiful Bride and Happy Bridesmaids Celebrating Hen Party with Wine in Bedroom

Dlaczego warto?

Na początku przeprowadzę pokazowy makijaż na jednej z uczestniczek, omawiając wszystkie etapy i wyjaśniając ich znaczenie. Następnie przejdziecie do kursu makijażu, gdzie każda z Was będzie mogła samodzielnie wykonać profesjonalny makijaż. Podczas spotkania będę również odpowiadać na pytania związane z najbardziej nurtującymi tematami dotyczącymi makijażu.

Tematyka

Najczęściej wybierany temat to podkreślenie oka, dlatego możemy omówić klasyczne smoky eyes, aplikację pigmentów i doklejanie sztucznych rzęs. Pokażę również, jak pomalować usta ciemną pomadką, jak zrobić trwały makijaż ust oraz jak optycznie powiększyć usta. Chętnie dostosuję harmonogram do tematyki imprezy, więc możecie określić, czego chcecie się nauczyć, a ja dostosuję plan zajęć do Waszych potrzeb.

Opinie klientów

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Ola i Marek to profesjonaliści w swoich dziedzinach, makijaże Oli trzymają się cała noc, a nawet dłużej, a Marek pozwala zachować wspomnienia przez cudowne kadry. Mogę z czystym sercem polecić sesje z MIOPERFECT atmosfera cudowna, sprawna realizacja, czyli wszystko czego można chcieć.”

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Bardzo polecam MIOPERFECT. Profesjonaliści. Ola to niezwykła osoba o wyjątkowych zdolnościach, umie dopasować makijaż do każdego typu urody, świetna atmosfera przy wykonywaniu makijażu, jak również później, przy równie fantastycznej sesji, na pewno nie pożałujecie wyboru - ja byłam i jestem zachwycona! Jak sesja zdjęciowa lub/i makijaż, to tylko tutaj! Polecam z całego serducha! Dziewczyny, gwarantuję, że Ola i Marek sprawią, że będziecie się czuły jak prawdziwe księżniczki.”

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Przepiękny makijaż, nie przerysowany, subtelny i delikatny, dokładnie taki jak chciałam. Polecam magiczne ręce Pani Oli. Sesja zdjęciowa także na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera, cenne wskazówki, a efekty zdjęciowe przerosły moje oczekiwania. Polecam profesjonalizm Pana Marka. Dziękujemy za poświęcony czas, świetną atmosferę i wspomnienia na zawsze.“


Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Makijaż pierwsza klasa! Meega dobrze się w nim czułam i dostałam sporo komplementów. Jestem w szoku, bo Ola tak przygotowała moją okropnie tłustą skórę, że nie użyłam ani bibułek, ani pudru przez całą noc, bo nie było takiej potrzeby. Wróciłam o 7:00 do domu i makijaż był prawie w nie naruszonym stanie, a tańczyłam dużo. Serdecznie polecam!”

Empty Background with Shadows of Leaves

© 2023 Makijaż i fotografia | mioperfect.com. Copyright by Mioperfect.

Blue Official Facebook Logo Social Media Icon
Instagram Outline Logo