Empty Background with Shadows of Leaves

REPORTAŻE z MIO

Jest tak wiele okazji, które możemy wspólnie zatrzymać w kadrach malowanych emocjami. Chwile, kiedy radość przeplata się z uroczystością. Fotografowanie niezwykłych wydarzeń takich jak chrzty, komunie święte czy urodziny, to dla mnie nie tylko praca, ale pasja. Każda impreza okolicznościowa jest wyjątkowa, a moim celem jest uwiecznienie jej w sposób, który będzie oddawał jej unikalny charakter. Nie chodzi tylko o fotografowanie osób, ale także o historię, atmosferę i emocje, które wypełniają powietrze w tym magicznym dniu.

Co wyróżnia nasze REPORTAŻE?

Dzięki mojemu doświadczeniu i pasji do fotografii, staram się stworzyć z każdej chwili niezapomnianą pamiątkę. Moje zdjęcia nie tylko przenoszą zdarzenia w przeszłość, ale również pozwalają na odkrycie tych pięknych momentów jeszcze raz, każdorazowo wywołując uśmiech na twarzach tych, którzy są świadkami tych wspomnień. Nieustannie poszukuję tych unikalnych, spontanicznych sytuacji, aby uwiecznić je w kadrach, tworząc kolaż wspomnień, który będziecie mogli cieszyć się przez lata. Bo to właśnie te niespodziewane momenty nadają życiu wyjątkowy smak i sprawiają, że każda uroczystość staje się niezapomniana.

Ai

Dlaczego warto?

  • Pamiątka na lata
  • Podkreślenie wyjątkowych momentów
  • Wartościowe doświadczenie
  • Cały dzień dla klienta
  • Przyjemność i zabawa bez obaw
  • Wyjątkowy prezent dla bliskich
  • Gwarancja miłej i swobodnej atmosfery
  • Naturalne i pełne emocji zdjęcia
  • Radość z oglądania zdjęć
  • Zdjęcia obrabiane z pomocą AI

Opinie klientów

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Ola i Marek to profesjonaliści w swoich dziedzinach, makijaże Oli trzymają się cała noc, a nawet dłużej, a Marek pozwala zachować wspomnienia przez cudowne kadry. Mogę z czystym sercem polecić sesje z MIOPERFECT atmosfera cudowna, sprawna realizacja, czyli wszystko czego można chcieć.”

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Bardzo polecam MIOPERFECT. Profesjonaliści. Ola to niezwykła osoba o wyjątkowych zdolnościach, umie dopasować makijaż do każdego typu urody, świetna atmosfera przy wykonywaniu makijażu, jak również później, przy równie fantastycznej sesji, na pewno nie pożałujecie wyboru - ja byłam i jestem zachwycona! Jak sesja zdjęciowa lub/i makijaż, to tylko tutaj! Polecam z całego serducha! Dziewczyny, gwarantuję, że Ola i Marek sprawią, że będziecie się czuły jak prawdziwe księżniczki.”

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Przepiękny makijaż, nie przerysowany, subtelny i delikatny, dokładnie taki jak chciałam. Polecam magiczne ręce Pani Oli. Sesja zdjęciowa także na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera, cenne wskazówki, a efekty zdjęciowe przerosły moje oczekiwania. Polecam profesjonalizm Pana Marka. Dziękujemy za poświęcony czas, świetną atmosferę i wspomnienia na zawsze.“


Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Makijaż pierwsza klasa! Meega dobrze się w nim czułam i dostałam sporo komplementów. Jestem w szoku, bo Ola tak przygotowała moją okropnie tłustą skórę, że nie użyłam ani bibułek, ani pudru przez całą noc, bo nie było takiej potrzeby. Wróciłam o 7:00 do domu i makijaż był prawie w nie naruszonym stanie, a tańczyłam dużo. Serdecznie polecam!”

Empty Background with Shadows of Leaves

© 2023 Makijaż i fotografia | mioperfect.com. Copyright by Mioperfect.

Blue Official Facebook Logo Social Media Icon
Instagram Outline Logo