Empty Background with Shadows of Leaves

Aleksandra masny

Makijażystka

Jeśli szukasz profesjonalnej makijażystki, która stale podnosi swoje kwalifikacje i oferuje najnowsze trendy i techniki, zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy makijaż, który podkreśli Twój naturalny urok i sprawi, że będziesz czuła się wyjątkowo! Stale rozwijam swoje umiejętności na najlepszych kursach i szkoleniach u doświadczonych makijażystek w kraju, takich jak Joanna Ferdynus-Gołuszko (Maxineczka), Pamela Chojnacka, Martyna Nysztal czy Katarzyna Wojtycza. Wszystko po to, aby każda moja klientka była zadowolona z efektu i czuła się piękna.

Poczytaj o mnie

Gradient abstract coffee, brown, chocolate, cocoa, background with copy space
Woman with Dewy Makeup

Dlaczego warto?

  • Dojadę w wyznaczone przez Ciebie miejsce
  • Uważnie wysłucham Twoich oczekiwań
  • Dostosuję makijaż do Twoich preferencji
  • Zaoferuję świadome i profesjonalne porady
  • Użyję kosmetyków wysokiej jakości
  • Zadbam o czystość i higienę pracy
  • Makijaż wykonam w oparciu o analizę kolorystyczną, aby uzyskać dopasowanie do karnacji i charakteru twarzy.

Cennik makijażu

2023/2024

Makijaż okolicznościowy.......... 150zł

Makijaż próbny.......................... 160zł

Makijaż ślubny........................... 160zł

Korekta męska........................... 50zł

Demakijaż................................... 20zł

Laminacja brwi z farbą*............. 110zł

Henna pudrowa*......................... 80zł

Regulacja brwi.............................. 35zł

Depilacja wąsika.......................... 15zł

*Regulacja i geometria brwi zawarta

w cenie stylizacji!Pakiety

Makijaż ślubny + próbny + makijaż 1 osoby

z otoczenia Panny Młodej..................... 470zł

Makijaż ślubny + próbny + makijaż 2 osób

z otoczenia Panny Młodej......................620zł

Makijaż ślubny + próbny + makijaż 3 osób

z otoczenia Panny Młodej..................... 770zł

Makijaż ślubny + próbny + makijaż 4 osób

z otoczenia Panny Młodej..................... 920zł

lekcja makijażu

2023/2024

Lekcja makijażu na własny użytek + analiza kolorystyczna...........................................380zł

Cennik obowiązuje do odwołania

Floral divider border Greenery
Professional Makeup Brushes

Ważne informacje

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zadatku w wysokości: 100zł pakiet makijażu, 70zł makijaż indywidualny. Zadatek odliczany jest od ceny usługi. Czas na dokonanie wpłaty to 72h od zgłoszenia, po tym czasie termin przepada. Zgodnie z art. 394 KC (Kodeksu Cywilnego) zadatek jest bezzwrotny, chyba że rezerwacja zostanie odwołana nie później niż 7 dni przed terminem pakietu/makijażu.


Przy zapisach na pakiety lub pojedyncze makijaże w wiadomości powinny pojawić się takie informacje jak: Imię i nazwisko, ilość osób, preferowana data i godzina, miejsce

ewentualnego dojazdu, rodzaj makijażu, numer telefonu.

Przy rezerwacji pakietu ślubnego/okolicznościowego jestem do Twojej dyspozycji tyle czasu ile potrzebujesz, nie przyjmuję w tym dniu innych klientów indywidualnych.


Dojadę w każde miejsce wskazane przez Ciebie, po wcześniejszym ustaleniu warunków. Koszt dojazdu to 1,50zł/km liczone w jedną stronę od miejscowości Tarczyn, na terenie Tarczyna dojazd wliczony w koszt pakietu.


Nie wykonuję makijaży ślubnych bez wcześniejszej próby (najlepiej miesiąc przed datą ślubu). Koszt makijażu próbnego wliczony jest w cenę pakietów ślubnych.

Makijaż wykonywany w niedzielę i święta to dodatkowo koszt 20zł do każdego wykonanego makijażu.

Floral divider border Greenery
Floral divider border Greenery
Skin care

Przed makijażem

Przygotowanie skóry jest kluczem do idealnie wyglądającego makijażu. Dlatego proszę, abyś przybyła bez makijażu - demakijaż zajmuje dodatkowy czas, który chcę poświęcić tylko Tobie, a także może podrażnić skórę. Piękne i zadbane brwi są dopełnieniem oprawy oka i twarzy, dlatego zalecam wykonanie ich regulacji kilka dni przed wizytą. Na dzień lub dwa przed wizytą zadbać należy o nawilżenie skóry twarzy, okolicy oczu i ust. Zalecane jest wykonanie peelingu twarzy i ust oraz nałożenie nawilżającej maseczki. Jeśli potrzebna jest depilacja wąsika itp., należy ją wykonać na kilka dni przed makijażem. Około 7 dni przed wizytą nie wykonujemy inwazyjnych zabiegów na twarzy, a także nie należy opalać skóry, ponieważ może to wpłynąć na trwałość makijażu. Jeśli to możliwe, fryzurę najlepiej jest zrobić przed makijażem. Już nie mogę się doczekać Twojej wizyty! Do zobaczenia!

Makeup Sponges on Color Background

szkolenie na własny użytek

Czy chciałabyś nauczyć się, jak wykonać idealny makijaż, który podkreśli Twoją naturalną urodę i sprawi, że poczujesz się pewna siebie w każdej sytuacji? Nie musisz być profesjonalistką, aby zapisywać się na moje szkolenie makijażu! Każda kobieta może nauczyć się, jak wykonywać piękny makijaż na własne potrzeby.


Szkolenie makijażu jest skierowane do każdej kobiety, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku. Nauczysz się, jak dbać o swoją skórę, wybierać odpowiednie kosmetyki i stosować najlepsze techniki makijażu. Umiejętności makijażowe

są przydatne w wielu sytuacjach - zarówno w pracy, jak i na co dzień.


Co ważne to nie tylko wspaniała okazja, aby nauczyć się, jak wykonywać makijaż - to także sposób na poprawienie swojej pewności siebie i poczucia własnej wartości. Dzięki moim zajęciom nauczysz się, jak pielęgnować skórę, dobierać kolory, a także jak wykonywać idealny kształt brwi, nakładać cienie, tusz i inne kosmetyki, aby podkreślić swoją urodę. Szkolenie jest prowadzone indywidualnie, dzięki czemu możesz liczyć na pełne wsparcie i skupienie na Twoich potrzebach.


Przebieg: Szkolenie rozpoczyna analiza kolorystyczna, na której będzie oparty dobór kosmetyków kolorowych. Na kursie robimy przegląd kosmetyczki, dobór odpowiedniej pielęgnacji, pędzli oraz nowych produktów. Makijaż upiększający jest wykonany pół na pół z kursantką według jej upodobań. Po wykonanej pracy spisujemy makijaż krok po kroku oraz listę nowych produktów.


Nie czekaj - zapisz się na moje szkolenie makijażu już dziś i poczuj się piękna i pewna siebie w każdej sytuacji! Naucz się, jak wykonywać idealny makijaż na własne potrzeby i odkryj cały potencjał swojej urody.


Szkolenie: Makijaż + analiza kolorystyczna

Czas trwania: 3,5h - z możliwością wydłużenia do 4h

Cena: 390zł

Floral divider border Greenery

Opinie klientów

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Ola i Marek to profesjonaliści w swoich dziedzinach, makijaże Oli trzymają się cała noc, a nawet dłużej, a Marek pozwala zachować wspomnienia przez cudowne kadry. Mogę z czystym sercem polecić sesje z MIOPERFECT atmosfera cudowna, sprawna realizacja, czyli wszystko czego można chcieć.”

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Bardzo polecam MIOPERFECT. Profesjonaliści. Ola to niezwykła osoba o wyjątkowych zdolnościach, umie dopasować makijaż do każdego typu urody, świetna atmosfera przy wykonywaniu makijażu, jak również później, przy równie fantastycznej sesji, na pewno nie pożałujecie wyboru - ja byłam i jestem zachwycona! Jak sesja zdjęciowa lub/i makijaż, to tylko tutaj! Polecam z całego serducha! Dziewczyny, gwarantuję, że Ola i Marek sprawią, że będziecie się czuły jak prawdziwe księżniczki.”

Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Przepiękny makijaż, nie przerysowany, subtelny i delikatny, dokładnie taki jak chciałam. Polecam magiczne ręce Pani Oli. Sesja zdjęciowa także na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera, cenne wskazówki, a efekty zdjęciowe przerosły moje oczekiwania. Polecam profesjonalizm Pana Marka. Dziękujemy za poświęcony czas, świetną atmosferę i wspomnienia na zawsze.“


Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star
Solid Star

„Makijaż pierwsza klasa! Meega dobrze się w nim czułam i dostałam sporo komplementów. Jestem w szoku, bo Ola tak przygotowała moją okropnie tłustą skórę, że nie użyłam ani bibułek, ani pudru przez całą noc, bo nie było takiej potrzeby. Wróciłam o 7:00 do domu i makijaż był prawie w nie naruszonym stanie, a tańczyłam dużo. Serdecznie polecam!”

Empty Background with Shadows of Leaves

© 2023 Makijaż i fotografia | mioperfect.com. Copyright by Mioperfect.

Blue Official Facebook Logo Social Media Icon
Instagram Outline Logo